Renata

Renata

Renata

Už je to skoro šest let, co jsem součástí fajn kolektivu v Konplanu. Za ten moment, kdy jsem se rozhodla jít na pohovor do této firmy, jsem doteď vděčná.
Od té doby, co v Konplanu působím, jsem měla možnost pracovat na různých projektech. Moc ráda vzpomínám na měsíce, které jsem strávila na školení v mateřské firmě Krones v Německu, během kterých jsem navázala přátelské vztahy se svými kolegy ze všech oddělení.
V březnu roku 2017 se mi život převrátil vzhůru nohama. Narodil se mi syn a díky němu můj život dostal nový rozměr. V zaměstnání jsem byla už během těhotenství domluvena, že se po mateřské dovolené vrátím zpátky do práce, takže po šesti měsících jsem opět projektovala. Velkou výhodou bylo, že jsem většinu času mohla pracovat z domova a do kanceláře jsem zpočátku docházela jen několikrát do měsíce.
Ve chvíli, kdy jsem se vracela na plný úvazek, jsem se přihlásila do výběrového řízení na vedoucího skupiny elektro projekce. A vyhrála jsem.
Další výzva...
Pěče o syna a současné zaměstnání mě naučilo, že se dá stihnout skoro všechno, jen je nutné si to správně rozvrhnout. A tuto zkušenost využívám denně při práci s kolegy ve svém týmu.

Jsem ráda, že pro mě není každý den stejný a pořád se setkávám s novými věcmi nebo situacemi

 

Staňte se součástí našeho příběhu
Přidejte Konplan do svého životovního příběhu
Zjistit více