Petra

Na pracovní nabídku ve firmě Konplan jsem narazila náhodou, když jsem zhruba v roce 2016 přestala být spokojená ve své tehdejší práci, kde jsem působila hlavně jako webový vývojář pracující s ASP.NET MVC frameworkem. Práce mě nenaplňovala z mnoha důvodů, tím největším byla asi všudypřítomná absence dlouhodobějšího využití vytvářených projektů.

Na Konplanu se mi líbilo, že se jednalo o středně velkou společnost, která dodávala inženýrské služby všude po světě, a tudíž bych uplatnila i angličtinu, kterou jsem v předešlé práci nepoužívala vůbec. Rozhodla jsem se tedy zkusit své štěstí u pohovoru.
Ten pro mě byl nečekaně příjemným a přátelským popovídáním, při kterém jsem se dozvěděla bližší informace o fungování firmy a o týmu, kterého bych případně byla součástí. A jak pohovor dopadl?
Nyní jsem součástí jednoho ze dvou agilních vývojových týmů, který řeší reálné problémy ohledně řízení výroby v nápojovém průmyslu. V rámci oddělení panuje přátelská atmosféra, která se utužuje občasným teambuildingem v některém z místních lokálů :).

Na práci zde se mi líbí, že se člověk má stále kam posouvat, co se učit a může na sobě pracovat.

Staňte se součástí našeho příběhu
Přidejte Konplan do svého životovního příběhu
Zjistit více