Petr

Byl jsem mezi prvními zaměstnanci plzeňské pobočky Konplanu, když se v dubnu 2007 zakládal. Dokonce bych byl úplně první, kdybych nepřišel do kanceláře o chvíli později než další kolega. S jednatelem společnosti jsem se znal z předchozího zaměstnání a věděl jsem, že máme podobnou vizi – zajímavou, ale nikoli nárazovou a nepříjemně stresující práci, proto jsem se rozhodl do Konplanu jít.
Začátky nebyly nejsnazší, ale ostatně kde jsou. Postupně jsem měl možnost pracovat s několika různými odděleními Kronesu. Na vlastní kůži jsme si vyzkoušeli, že vývoj nelze dělat bez dokonalé znalosti problematiky a přímého kontaktu s výrobním oddělením.
Toho se držím do dneška. Jen díky každodennímu kontaktu a diskuzím s partnerem v mateřské firmě, je možné, abych z Plzně úzce spolupracoval s oddělením podpory vývoje v Kronesu v Neutraublingu a podílel se na postupném vylepšování plniček nápojů.
Zažil jsem celý vývoj plzeňského Konplanu – od začátků se třemi zaměstnanci až po současnou velkou firmu s vice než 170 zaměstnanci

Nejvíc si vážím přímého a férového jednání a přátelských vztahů, které mám se svými kolegy. 

Staňte se součástí našeho příběhu
Přidejte Konplan do svého životovního příběhu
Zjistit více