Elektro projektování a SW Solutions

Aleš Kamen

Aleš Kamen

Martin Otajovič

Martin Otajovič

Vladimír Přenosil

Vladimír Přenosil

Jiří Jedlička

Jiří Jedlička

Elektro projektování

Aleše v týmu se zabýváme nasazováním softwarových produktů u koncových zákazníků. První část týmu se orientuje na procesní automatizaci, konkrétně plně automatizovanou výrobou piva tzn. od dodávky surovin, přes celý proces vaření, ležení až do dopravy piva do plnící linky. Další část oddělení se zabývá SW diagnostikou, zlepšováním automatizace a serializací výroby na plnících linkách po celém světě. 

Martinově týmu se staráme o automatizovanou výrobní linku, která pracuje s kabelovými kanály a profily, na které se umisťují jednotlivé elektro komponenty. Zaměřujeme se na návrh a výrobu rozvaděčů pro etiketovací stroje. K naší práci využíváme software, který je plně navázán na automatizovanou výrobu v Německu.

Ve Vláďově týmu se soustředíme na podporu výroby rozvaděčů balících a paletovacích strojů, dále transporterů na lahve, balíky i palety, v neposlední řadě také čistících a mycích strojů.  Pro tyto stroje připravujeme liniová schémata a návrhy rozmístění veškerých elektronických součástek a svorek v rozvaděčových skříních. Návrhy rozmístění dílů v rozvaděči vykonáváme jako jediní exkluzivně v celém koncernu Krones. Součástí naší práce je i vytváření návodů montáže pro výrobní oddělení.

Ve skupině Jirky zpracováváme kompletní dokumentaci pro vytvoření a výrobu rozvaděčů plnících linek a dopravníků víček. Součástí této dokumentace je také návrh rozložení komponent v rozvaděčích, které vykonáváme jako jediní exkluzivně v celém koncernu Krones.