Reference

ÚvodReferenceStrojírenská konstrukce

Kategorie:
Typ:

Inovujeme, konstruujeme, plánujeme, projektujeme a programujeme Vámi požadované produkty. Námi navržená technologicky propracovaná řešení získávají pro Vás konkurenční výhody. Složitost produktů se neustále zvyšuje, proto Vám nabízíme specializaci, odbornost a mezioborové know-how. Pro zákazníky ze strojírenských, elektrotechnických a energetických oborů poskytujeme služby v různých oblastech.

Vývoj a konstrukce bezpečnostních a zámkových systémů

Podpora vývojového a konstrukčního oddělení výrobce zamykací techniky, jako jsou zámky, panty, klíčové garnitury a kliky pro automobilový průmysl. S jejich výrobky se setkáte ve vozidlech významných výrobců automobilů na celém světě. 

Více →

Konstrukce přípravků

Konstrukce montážních, svařovacích, polohovacích a manipulačních přípravků pro výrobce automobilů, autobusů, kolejových vozidel a jiné dopravní techniky.

Více →

Měřící a kontrolní zařízení

Konstrukce kontrolních a měřících zařízení pro výrobce pružin, stabilizátorů a brzdových mechanismů do nákladních a osobních automobilů. S komponenty těchto dodavatelů se setkáte ve vozidlech významných výrobců automobilů na celém světě. 

Více →

1 2 3 4 5