Služby

ÚvodSlužby

„Vytvoření týmu specialistů pro zpracování Vašich projektů.“

Inovujeme, konstruujeme, plánujeme, projektujeme a programujeme Vámi požadované produkty. Námi navržená technologicky propracovaná řešení získávají pro Vás konkurenční výhody. Složitost produktů se neustále zvyšuje, proto Vám nabízíme specializaci, odbornost a mezioborové know-how. Pro zákazníky ze strojírenských, elektrotechnických a energetických oborů poskytujeme služby v různých oblastech.

Nabízíme služby v oblasti:

Strojírenská konstrukce

Výrobní linky, stroje, přípravky, formy, dopravní prostředky.

Elektro projektování

Výrobní linky, stroje, budovy, sítě.

PLC programování

Výrobní linky, stroje, dopravníky.

IT projektové inženýrství

Oživení výrobní linky v místě realizace, sběr informací ze stroje, reporting a zaškolení.

 

Zpracujeme pro Vás celou škálu úkolů od tvorby 3D modelu dle výkresové dokumentace nebo reálného výrobku, až po návrh nového produktu včetně detailní výrobní konstrukce, elektroprojekce a PLC programování. Pro řešení jednotlivých projektů sestavujeme individuální týmy propojující jednotlivá oddělení.

Nabízíme individuální spolupráci. Zpracování projektů v prostorách konplan s.r.o. nebo práci v prostorách zákazníka či integraci našich odborníků do Vašeho týmu. Využíváme nejmodernější systémy pro oblast strojírenské konstrukce, elektroprojekce a PLC programování. Naši specialisté pracují pro Vaši společnost po celém světě.