O společnosti

ÚvodO společnosti

„Nasloucháme potřebám našich zákazníků.“

Specializované inženýrské služby pro Vás nabízíme od roku 2007. Navazujeme na 30-ti leté zkušenosti a tradici původní německé společnosti. Naší vizí je dodávat společnostem kvalitní specializované inženýrské služby šité na míru založené na odbornosti a důvěře. Vážíme si dlouhodobé spolupráce založené na principech otevřenosti, hledání řešení, férového obchodního jednání a mlčenlivosti. Konplan s. r. o. má sídlo v Plzni, ale naši odborníci jsou schopni pracovat po celém světě.

 

Naše filozofie se projevuje i směrem k vlastním zaměstnancům, kterým nabízíme moderní pracovní prostředí, prostor pro kreativitu, odborný profesní růst a nemalé finanční benefity. Naši zaměstnanci se tak stávají experty v oboru konstrukce, plánování, projektování a programování a nalézají vždy ta nejlepší řešení.

Jsme stabilní inženýrská kancelář a naším cílem je se neustále rozrůstat. Transparentní hierarchie, vnímavé vedení a jasné cíle definují naši firemní kulturu. Máte li zájem o pracovní pozici u nás, navštivte sekci kariéra.

Nabízené služby

Pro zákazníky ze strojírenských, elektrotechnických a energetických oborů poskytujeme služby v následujících oblastech: